Piszę teksty, których potrzebuje Twój biznes

Ogólne

Misja: Black Friday

Nadciąga kolejny Black Friday. W tym roku to 29 listopada. Jestem przekonany, że bez względu na to, kiedy to czytasz, moja kolejna oferta czarnopiątkowa będzie taka sama. Zanim jednak do tego dojdziemy pozwól, że opowiem Ci coś o Czarnym Piątku.

Kiedy wypada Black Friday?

Black Friday to zawsze piątek po Święcie Dziękczynienia. Na świecie jest wiele świąt dziękczynnych, ale tym razem chodzi o to amerykańskie (USA). Tradycja tego święta sięga wydarzeń z XVII w. kiedy rdzenni Amerykanie pomogli europejskim imigrantom przetrwać zimę.

Image by OpenClipart-Vectors from Pixabay

Po co ten Black Friday?

Obecnie Amerykanie obchodzą Święto Dziękczynienia w czwarty czwartek listopada. Następnego dnia sprzedawcy organizują wyprzedaże z dramatycznymi obniżkami. Jedno z wielu uzasadnień odwołuje się do zapasów niesprzedanych towarów, których chcą się pozbyć, zanim zamówią towar na sprzedaż przed Bożym Narodzeniem. Tak czy inaczej, zwyczajem stały się niskie ceny i masy ludzi szturmujące centra handlowe aby tanio kupić niepotrzebne rzeczy.

A znasz już Cyber Monday?

Jest też coś dla tych, którzy nie lubią walczyć o nowy telewizor czy cokolwiek innego. Trzy dni po Czarnym Piątku wypada Cyber Monday. Zwykle jest to dzień, kiedy kupuje się przecenione towary w sieci. I teraz tak sobie myślę. Większość interesów robię z klientami online. Może powinienem pomyśleć o Cyberponiedziału zamiast o Czarnym Piątku?

Image by rawpixel from Pixabay

Jaka jest moja oferta na Black Friday?

Nie ma żadnej. Piszę teksty, których potrzebujesz. Nie mam w magazynie nic, co czekałoby na sprzedaż. Wszystko co piszę, jest skrojone na miarę. Nie mam gotowych setek reklam czekających na klienta.

Poza tym ja nie sprzedaję tekstów. Daję Ci usługę. Pomagam Twojemu biznesowi wyróżnić się na tle innych i zarabiać więcej pieniędzy. Składanie literek to tylko część większego procesu. Chyba muszę w końcu napisać więcej o tym, jak to wygląda.

Chcesz dowiedzieć się, jak mogę pomóc CI robić lepsze interesy? Napisz do mnie, ale zapomnij o czarnopiątkowaniu.