Piszę teksty, których potrzebuje Twój biznes

Marketing

Pierwszy wpis

Copywriter Szymon Kędzior

Jestem Szymon i piszę teksty. Opowiadam historie. Możesz mnie wynająć, jeśli potrzebujesz słowa pisanego. Robię to, bo to lubię i jestem w tym niezły.

Miałem być agentem, nie pisarzem

Kiedy byłem mały, chciałem zostać Jamesem Bondem. Później miałem zostać filologiem. Kolejny plan zakładał wyżywanie się w zarządzaniu projektami. Lata mijały. Pracowałem w gastronomii, uczyłem angielskiego, ogarniałem projekty, prowadziłem kierowców ciężarówek po Europie. Dość długo szukałem swojej ścieżki. W końcu przyszedł czas, żeby zająć się na poważnie czymś, co rzeczywiście lubię robić. I jak się okazało, robię to dobrze.

Masz jakieś oczekiwania?

To pierwszy post na blogu ContentSimon, dlatego dowiesz się z niego, czego się po mnie spodziewać. Zgodnie z dość prostą strategią, znajdziesz tu teksty związane z jednym z trzech tematów:

  • Motoryzacja
  • IT
  • Zarządzanie

Samochody są w moim życiu od zawsze. Taka rodzina. Nieraz ubrudziłem sobie ręce i twarz smarem, parę razy wypadłem z drogi, zapłaciłem kilka mandatów. Ciągle przeglądam ogłoszenia w poszukiwaniu jakiegoś klasyka…

IT pojawiło się w moim życiu przez przypadek. Z drugiej strony, procesory, sieci, algorytmy, to wszystko jest bliżej nas, niż na to wygląda. Uważam, że dziś każdy powinien choć odrobinę rozumieć, jak to działa.

Zarządzanie, HR, Project management. Studia, które po części zaprowadziły mnie do pracy w IT. Dały mi też połączenie wiedzy o ludziach, skutecznym realizowaniu przedsięwzięć i biznesie. Zresztą, zobaczycie sami, czytając kolejne posty.

Część rzeczy, które napisałem, znajdziecie również w zakładce portfolio. Są tam linki do tekstów po polsku i angielsku.

Czy będę pisał o czymś jeszcze?

Będę pisał też o pisaniu, czyli o tym, czym się zajmuję na co dzień. Planuję podzielić się z Wami pewnymi przemyśleniami na temat warsztatu i tego, jak pisać dobre teksty. Jeżeli chcesz o czymś przeczytać albo po prostu masz ochotę wyrazić słowa uznania, w zakładce kontakt znajdziesz… kontakt.